VPS Hosting

VPS to doskonałe rozwiązanie, gdy potrzebujesz dostępu do samodzielnej administracji systemem operacyjnym i pełnej kontroli nad zainstalowanym na serwerze oprogramowaniem.

Hosting
Zarządzany samodzielnie VPS 1 vCPU 1 GB RAM
 • 1 rdzeń procesora
 • 1 GB RAM
 • 20 GB pamięci masowej SSD
 • Tylko system Linux, brak panelu sterowania*

*Jeżeli zamierzasz korzystać z zasobożernego systemu operacyjnego Windows albo panelu sterowania, zdecydowanie zalecamy minimalnie 2 GB pamięci RAM. (Plan z 1 GB pamięci nie zapewni dostatecznej wydajności serwera).

13,52 $ / per month
Hosting
Zarządzany samodzielnie VPS 2 vCPU 4 GB RAM
 • 2 rdzenie procesora
 • 4 GB RAM
 • 100 GB pamięci masowej SSD
38,12 $ / per month
Hosting
Zarządzany samodzielnie VPS 4 vCPU 8 GB RAM
 • 4 rdzenie procesora
 • 8 GB RAM
 • 200 GB pamięci masowej SSD
75,02 $ / per month
Hosting
Zarządzany samodzielnie VPS 8 vCPU 32 GB RAM
 • 8 rdzeni procesora
 • 32 GB RAM
 • 400 GB pamięci masowej SSD
183,26 $ / per month
Hosting
Zarządzany samodzielnie VPS 2 vCPU 8 GB RAM
 • 2 rdzenie procesora
 • 8 GB RAM
 • 100 GB pamięci masowej SSD
57,80 $ / per month
Hosting
Zarządzany samodzielnie VPS 4 vCPU 16 GB RAM
 • 4 rdzenie procesora
 • 16 GB RAM
 • 200 GB pamięci masowej SSD
93,47 $ / per month
Hosting
Zarządzany samodzielnie VPS 8 vCPU 16 GB RAM
 • 8 rdzeni procesora
 • 16 GB RAM
 • 400 GB pamięci masowej SSD
129,14 $ / per month

Wszystkie Plany Obejmują

Jesteśmy bardzo dumni że najwyższe standarty są stosowane każdego dnia

wohost-global

Wydajność

Ciesz się 3-krotnie szybszym działaniem w oprogramowaniu OpenStack dzięki niezwykle wydajnym dyskom SSD plus nieograniczonym ruchem. Dodatkowo otrzymujesz rozwiązanie do wirtualizacji KVM, które daje Ci pełną kontrolę nad zasobami sprzętowymi.

wohost-access

Łatwa administracja / nielimitowana liczba kont

Twórz nieograniczoną liczbę kont hostingowych w wersji z opcjonalnym oprogramowaniem cPanel/WHM + Installatron lub Plesk Obsidian Web Host Edition (obejmuje zestaw narzędzi WordPress).

wehost-job

Dostęp do konta root

Zachowaj pełną kontrolę i skonfiguruj serwer wedle uznania (do poziomu systemu operacyjnego). .

wohost-wellness

Monitorowanie i alerty

Monitoruj czas dostępności i wydajność serwera (procesor, pamięć RAM i pamięć masowa) i bądź na bieżąco dzięki alertom z powiadomieniami.

wohost-servers

Kopie zapasowe i konsola odzyskiwania

Skonfiguruj automatyczne, cotygodniowe tworzenie kopii zapasowych, a także funkcję migawek na żądanie, aby naprawiać problemy za pomocą konsoli odzyskiwania (nawet jeśli nie możesz korzystać z protokołu SSH).

wohost-firewall

Globalne centra danych

Wybieraj spośród najbliżej zlokalizowanych i najnowocześniejszych centrów danych w regionach Ameryki Północnej, EMEA oraz Azji i Pacyfiku, aby cieszyć się krótszymi czasami ładowania witryny, a klientom zapewnić większą wygodę.

wohost-scale

Skalowalność

Zapomnij o kłopotliwych ręcznych migracjach danych. Z łatwością zwiększaj pamięć RAM, liczbę procesorów i przestrzeń dyskową dzięki bezproblemowym uaktualnieniom VPS.

wohost-ssl

Zabezpieczenia

Korzystaj z całodobowego monitorowania sieci oferującego zaawansowaną ochronę przed atakami typu DDoS, a także z bezpłatnego certyfikatu SSL (przez pierwszy rok) z dedykowanym adresem IP.

Top 6 popularnych zastosowań samodzielnie zarządzanego hostingu VPS:

Multi-Server Management

Serwery zlokalizowane w Europie i USA

Łatwy dostęp przy użyciu Panela

cPanel dla Linux i Onyx Plesk dla Windows

Najczęściej Zadawane Pytania

Jeśli masz więcej pytań zadzwoń po pomoc.

Polonia Hosting VPS zapewnia możliwość korzystania z systemu Linux (CentOS lub Ubuntu) i Windows Server.

Jeśli już korzystasz z hostingu internetowego PoloniaHosting.com, możesz przejść na plan Hosting dla firm łatwo i prosto. Twoje pliki zostaną automatycznie przeniesione, a dezinstalacja i ponowna instalacja nie będą potrzebne. Nie musisz też konfigurować DNS ręcznie jeśli masz konfigurację DNS od PoloniaHosting.com

Serwery znajdziesz w każdym zakątku świata. W czasie konfiguracji możesz wybrać lokalizację serwera w Ameryce Północnej, Europie lub regionie Azji i Pacyfiku.

Przeniesienie witryny do PoloniaHosting  jest proste. Uzyskaj dostęp do plików Twojej istniejącej witryny i przekaż je za pomocą naszego Centrum kontroli hostingu (lub przy użyciu klienta FTP). Jeśli nie możesz uzyskać bezpośredniego dostępu do plików Twojej witryny, możesz zwrócić się do obecnego dostawcy hostingu internetowego z prośbą o ich kopię.

W razie jakichkolwiek pytań nasz zespół pomocy technicznej może udzielić Ci wsparcia. Możemy pomóc Ci wybrać najlepszy sposób przeniesienia witryny na konto PoloniaHosting.

Nasze usługi hostingu to świetny sposób na stworzenie własnej obecności online i katalogu produktów. Gdy przejdziesz już ten proces, możesz nawiązać współpracę z zewnętrznym usługodawcą, który będzie przetwarzać płatności w Twoim imieniu, aby dane kart kredytowych nie były przekazywane na Twój serwer. Jeśli chcesz akceptować płatności bezpośrednio na swoim serwerze, możesz skorzystać ze znajdującej się w naszej ofercie usługi  Hosting zarządzany w planie WordPress Handel elektroniczny, która uzyskała certyfikat zgodności ze standardem PCI. Niezależnie od wybranej przez Ciebie opcji pamiętaj, aby zapoznać się z dodatkowymi wymaganiami, które trzeba spełnić w celu utrzymania zgodności ze standardem PCI przez Twoją firmę.

Tak, hosting VPS to najlepsze rozwiązanie dla deweloperów witryn i administratorów posiadających wiedzę techniczną niezbędną do zarządzania serwerem. Oferuje bogatsze możliwości i większą elastyczność niż standardowy hosting współdzielony, co wiąże się z wyższym poziomem skomplikowania, jeśli chodzi o zarządzanie serwerem. Mamy jednak coś dla tych, którzy poszukują bogactwa możliwości, jakie daje hosting VPS i jednocześnie prostoty standardowego oprogramowania cPanel w zarządzaniu witryną- hosting dla firm. Sprawdź ofertę!

Potrzebujesz Pomocy?

Pomoc 24/7. Zadzwoń lub wyślij wiadomość