Plany Hostingowe
Każda strona WWW obsługiwana jest jednocześnie na kilkuset serwerach. Wszystkie serwisy WWW działają z maksymalną możliwą szybkością.

Linux Hosting

Gwarantujemy czas dostępności na poziomie 99,9%.

cPanel
CloudLinux
Zasoby na żądanie
Cage FS
Bezpłatne aplikacje
Usługa Kopia zapasowa witryny

Biznesowy Hosting

Łatwiej dla Ciebie. Szybciej dla odwiedzających.

Podkręcona moc wirtualnego serwera prywatnego
Prosty w obsłudze panelem sterowania
Szybki sposób na większą sprzedaż
Lepsze działanie nawet przy dużym obciążeniu
Hosting dla firm zapewnia zasoby i niezbędną pomoc techniczną

Windows Hosting

Użytkownikom technologii ASP.NET, ASP, .Net Core oraz SQL Server zalecamy wybór serwerów Microsoft Windows.

Onyx Plesk dla systemu Windows
Windows Server 2012 R2
Pomoc techniczna dotycząca hostingu świadczona przez ekspertów
Monitorowanie zabezpieczeń i ochrona przed atakami typu DDoS.
200 MB pamięci w bazie danych MSSQL

Wszystkie plany obejmują następujące elementy

wohost-global

Domanę

Łatwość rejesracji i zarządzania domeą

wohost-firewall

Bezpieczeństwo sieciowe przez cały czas.

Śpij spokojnie, wiedząc, że bezpieczeństwo sieci jest stale monitorowane, a ochrona przed atakami typu DDoS aktywna przez cały czas.

wohost-flexible

Stabilność

Niezawodny hosting internetowy z gwarancją czasu dostępności na poziomie 99,9%

wohost-access

Panel Sterowania

Łatwy w użyciu panel sterowania.

wehost-job

1 GB na bazę danych.

Zyskaj nieograniczoną liczbę baz danych MySQL — wybierz plan hostingu internetowego oparty na systemie Linux.

wohost-scale

Możliwość zainstalowania ponad 150 darmowych aplikacji jednym kliknięciem.

Zyskaj dostęp do ponad 150 darmowych aplikacji, aby tworzyć witryny bazujące na systemach zarządzania treścią (CMS), takich jak WordPress czy Joomla, a także fora i blogi za pośrednictwem aplikacji Installatron

wohost-servers

Zasoby na żądanie.

Jeżeli chcesz, aby Twoja witryna działała szybciej, możesz łatwo ulepszyć procesor / pamięć RAM, urządzenia wejściowe/wyjściowe i pamięć masową, kupując odpowiednią opcję jednym kliknięciem.

wohost-ssl

Możliwość zainstalowania SSL Ceryfikatu

Tylko certyfikaty premium pomagają zwiększyć zaufanie użytkowników, pokazując im, że zabezpieczyłeś swoją rzeczywistą tożsamość w internecie i poddałeś się weryfikacji przez uznany w branży Urząd certyfikacyjny. Dlatego też, Twój certyfikat SSL pokazuje klientom, że Twoja organizacja angażuje się w ochronę danych i doświadczeń online.

Zaawansowane Plany umożliwią Tobie pełną prezentację Firmy

W naszej ofercie rozwiązań hostingowych znajdziesz wszystko od standardowego hostingu www, aż po oszałamiająco szybkie serwery dedykowane. Zapoznaj się z całą ofertą.

Multi-Server Management

Serwery zlokalizowane w Europie i USA

Łatwy dostęp przy użyciu Panela

cPanel dla Linux i Onyx Plesk dla Windows

Najczęściej Zadawane Pytania

Jeśli masz więcej pytań zadzwoń po pomoc.

Witryny internetowe są przechowywane — czyli „hostowane” — na publicznie dostępnym komputerze (serwerze). Niektóre do działania wymagają całej przestrzeni dyskowej serwera. Inne mogą współdzielić serwer z wieloma witrynami. Przestrzeń dyskowa oraz powiązane z nią funkcje stanowią plan hostingowy.

W zależności od tego, co chcesz zrobić ze swoją witryną, możesz wybrać hosting Windows lub Linux z naszej oferty. Jeśli na przykład chcesz utworzyć koszyk na zakupy lub dodać blog, zapoznaj się z artykułem Co wybrać: konto hostingu z systemem Windows czy Linux?, aby sprawdzić, która opcja będzie dla Ciebie najlepsza.

Witrynę można utworzyć kilka sposobów  — możesz na przykład samodzielnie napisać ją w języku HTML albo użyć kreatora stron www. Jeśli potrzebna Ci jest uniwersalna witryna oferująca całe mnóstwo funkcji, warto skorzystać z programów i aplikacji ułatwiających tworzenie witryny. Nasze plany hostingu internetowego zapewniają Ci dostęp do bezpłatnych aplikacji po stronie serwera służących do tworzenia i dostosowywania witryny — mowa tu między innymi o popularnych systemach zarządzania treścią (CMS, Content Management System), takich jak WordPress® i Joomla®. Później możesz dodać dedykowanyadres IP i certyfikat SSL

Przeniesienie witryny do PoloniaHosting  jest proste. Uzyskaj dostęp do plików Twojej istniejącej witryny i przekaż je za pomocą naszego Centrum kontroli hostingu (lub przy użyciu klienta FTP). Jeśli nie możesz uzyskać bezpośredniego dostępu do plików Twojej witryny, możesz zwrócić się do obecnego dostawcy hostingu internetowego z prośbą o ich kopię.

W razie jakichkolwiek pytań nasz zespół pomocy technicznej może udzielić Ci wsparcia. Możemy pomóc Ci wybrać najlepszy sposób przeniesienia witryny na konto PoloniaHosting.

Nasze usługi hostingu to świetny sposób na stworzenie własnej obecności online i katalogu produktów. Gdy przejdziesz już ten proces, możesz nawiązać współpracę z zewnętrznym usługodawcą, który będzie przetwarzać płatności w Twoim imieniu, aby dane kart kredytowych nie były przekazywane na Twój serwer. Jeśli chcesz akceptować płatności bezpośrednio na swoim serwerze, możesz skorzystać ze znajdującej się w naszej ofercie usługi  Hosting zarządzany w planie WordPress Handel elektroniczny, która uzyskała certyfikat zgodności ze standardem PCI. Niezależnie od wybranej przez Ciebie opcji pamiętaj, aby zapoznać się z dodatkowymi wymaganiami, które trzeba spełnić w celu utrzymania zgodności ze standardem PCI przez Twoją firmę.

AutoSSL jest darmową alternatywą dla płatnych certyfikatów SSL. Dzięki AutoSSL Twoje witryny są automatycznie zabezpieczone bezpłatnym certyfikatem SSL z weryfikacją domeny (DV) od Sectigo. Certyfikat SSL będzie na bieżąco aktualizowany i automatycznie odnawiany w Twoim imieniu.

Potrzebujesz pomocy?

Kiedykolwiek jesteś w potrzebie lub masz pytanie my jesteśmy tutaj dla Ciebie. Zadzwoń lub skorzystaj z naszej bazy danych!