Oczekiwanie na Domenę
Domain Backorder
Zamówienie oczekujące na produkt Domain Alert® Pro

Jeśli nazwa, która Cię interesuje, została już zarejestrowana, wciąż możesz zostać jej właścicielem! Skorzystaj z szansy i zdobądź domenę*, jak tylko stanie się dostępna.

  • Zawiera koszt rejestracji nazwy domeny.
  • Nawet jeśli przegrasz, nie stracisz pieniędzy — po prostu przydziel je na inną nazwę.

*Obejmuje rozszerzenia .COM, .CO, .INFO, .ORG, .NET, .ME, .MOBI, .US i .BIZ.

28,28 $ / per year

Co to właściwie jest zamówienie oczekujące?

Kojarzysz te małe karteczki z numerkami, które czasem wydają w urzędach? Zamówienia oczekujące działają na podobnych zasadach. Jeśli jakaś domena wróci do puli dostępnych, będziesz w kolejce do jej zdobycia. Oczywiście nie chodzi tylko o to.

Mam opłacone zamówienie oczekujące na nazwę domeny. Co się dzieje teraz?

Następnym krokiem jest skorzystanie z członkostwa w usłudze Monitoring domen w celu śledzenia postępu realizacji zamówienia oczekującego. Po złożeniu zamówienia oczekującego na nazwę domeny sprawdzamy codziennie jej status i wysyłamy Ci powiadomienie w wiadomości e-mail za każdym razem, gdy nastąpi jego zmiana. Po upływie bieżącego okresu ważności próbujemy pozyskać nazwę domeny, zanim jej rejestrator udostępni ją publicznie. Jeśli się nam uda i Twoje zamówienie oczekujące jest jedyne, zostaniesz rejestrującym nazwę domeny. Jeżeli więcej osób złożyło zamówienia oczekujące, możesz wziąć udział w aukcji, aby wylicytować nazwę domeny.

Potrzebujesz pomocy?

Kiedykolwiek jesteś w potrzebie lub masz pytanie my jesteśmy tutaj dla Ciebie. Zadzwoń lub skorzystaj z naszej bazy danych!